چهارشنبه 21 بهمن 1394
»

 

سرمربی تیم الریان قطر:مهمترین موضوع بازی فینال است

سرمربی تیم الریان قطر بعد از صعود به فینال باشگاه های آسیا گفت: خوشحالیم که به فینال بازیها صعود کردیم و از این پس مهمترین موضوع بازی فینال است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، یوبو تراویسا که امروز با شکست تیم چین تایپه به فینال صعود کرد در مورد این بازی گفت:  در ست اول خوب بازی و دریافت کردیم اما آنها بازی را سریع انجام دادند و کار را برای ما سخت کردند.
وی افزود: همیشه در این بازیهای سریع باید از سرویس های قدرتی استفاده کرد و ما این کار را کردیم. در ست دوم تایپه بهتر از ما بود. با امتیازهایی که می گرفتند استرس را به ما وارد کردند اما با توپهای بلندی که زدیم به بازی برگشتیم. اما اشتباه بزرگ ما این بود که توپهای ساده را از دست دادیم.
تراویسا در مورد فینالیست شدن گفت: برای ما مهم بود که فینالیست شویم که این اتفاق افتاد. بازی فردا مهم است اما هنوز نرسیده. به هر حال سطح این مسابقات بالا است و مهمترین موضوع بازی فینال است.
عثمان عجم کاپیتان تیم الریان در مورد این بازی گفت: پیش از این مسابقات در قطر در چند مسابقه شرکت کردیم. در این مسابقات بازیهای سختی را بردیم و به فینال رسیدیم. امیدوارم فردا به کمک مربیان و برنامه هایشان بتوانیم بازی خوبی را انجام دهیم و پیروز شویم. به هر حال ما تجربه بازی 5 ست را داریم و عادت به این بازیهای طولانی داریم.
وی افزود: تا الان تیم ایرانی ست های کمتری را بازی کرده و مقابل ما کار سختی را دارد. نماینده ایران بهتر از ما نیست و قطعا برای برد به میدان می رویم.
سرویس عکس:
سرمربی تیم الریان قطر مهمترین موضوع بازی فینال است 1
نظر به مطلب
نام:  
ایمیل:
متن:  500 حرف دیگر میتوانید تایپ کنید
کد امنیتی: 79848
   
جديدترين اخبار